Beethoven’ı Anlamak Filmi HD izle

Filmin AdıBeethoven’ı Anlamak
Orjinal Adı Copying Beethoven
Yılı 2007
IMDB 6.7/10
Gösterim Tarihi 27 Mayıs 2007
Türü 2007 Filmleri, Biyografi, Dram, Romantik, Tarih, Türkçe Dublaj
Süre 104 Dakika
Yönetmen Agnieszka Holland
Oyuncular:Diane Kruger, Ed Harris, Matthew Goode, Joe Anderson, Angus Barnett, Ralph Riach, David Kennedy, Bill Stewart, Matyelok Gibbs, Nicholas Jones

Filmin Konusu;

Büyük besteci Beethoven, hayatının son yıllarında yeni besteler üretmek konusunda sıkıntı çekmektedir. Başarı elde eden son çalışmasının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala üzerinde çalıştığı besteyi bitirememekte ve zaten sıkıntılı olan durumuna bu, daha da çok sıkıntı eklemektedir. Sağırlığının gittikçe artması ve buna bağlı olarak da kendini çok daha fazla yanlız hissetmesi, içinde olduğu bunalımı daha da arttırmaktadır. Bu sıkıntılı durumda, son bestesini söz verdiği tarihte bitirebilmesi için çalışmalarını kopya edecek bir kişiye ihtiyaç duyar. O kişi ise genç ve güzel Anna Holtz olacaktır..

...
Processing your request, Please wait....
Beethoven’ı Anlamak Filmine Lütfen Yorum Yapınız!..

Beethoven’ı Anlamak Filmini Paylaş:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Filmin Puanı: 6.7/10
Oy Kullanan: 8 kişi
Loading ... Loading ...

Değerli ziyaretçilerimiz! Bu sitedeki tüm yorumlar editörler tarafından oynaylandıktan sonra yayınlanır.Filmler için çok kısa yorumlara izin verilmez,Küfür, hakaret içeren ve tamamı büyük harfler ile yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.