Bir Kaç İyi Adam Filmi HD izle

Filmin AdıBir Kaç İyi Adam
Orjinal Adı A Few Good Men
Yılı 1992
IMDB 7.6/10
Gösterim Tarihi 11 Aralık 1992
Türü 1992 Filmleri, 1IMDB 7 ve üzeri, Dram, Gerilim, Gizem, Polisiye, Suç, Tom Cruise, Türkçe Dublaj
Süre 132 Dakika
Yönetmen Rob Reiner
Oyuncular:Tom Cruise, Jack Nicholson, Demi Moore, Kevin Bacon, Kiefer Sutherland, Noah Wyle, Kevin Pollak, Matt Craven, Xander Berkeley, Christopher Guest, Wolfgang Bodison, J.a. Preston, J.T. Walsh, James Marshall, John M. Jackson

Filmin Konusu;

Hiç mahkeme salonuna girmemiş olmasına rağmen 60 ın üstünde dava kazanmış ve rahat kişiliği ile tanınan Donanma Avukatı Daniel Kaffe’ye Küba sınırında bir askerin öldürülmesi ile ilgili bir davanın gelmesi ile bütün sorunlar başlar. Müvekkilleri ile devamlı anlaşma yoluna gittiği için hiç mahkeme salonuna gitmeden dava kazanan Kaffe, bu sefer askerlerin cinayeti kabul etmemesi ve verilen emri uyguladıkları iddiası üzerine ve JoAnne Galloway isimli diğer donanma avukatı da işin içine girince davayı mahkemeye taşımak zorunda kalacaktır.

...
Processing your request, Please wait....
Bir Kaç İyi Adam Filmine Lütfen Yorum Yapınız!..

Bir Kaç İyi Adam Filmini Paylaş:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Filmin Puanı: 7.6/10
Oy Kullanan: 8 kişi
Loading ... Loading ...

Değerli ziyaretçilerimiz! Bu sitedeki tüm yorumlar editörler tarafından oynaylandıktan sonra yayınlanır.Filmler için çok kısa yorumlara izin verilmez,Küfür, hakaret içeren ve tamamı büyük harfler ile yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.