Melekler Şehri Filmi HD izle

Filmin AdıMelekler Şehri
Orjinal Adı City Of Angels
Yılı 1998
IMDB 6.5/10
Gösterim Tarihi 4 Eylül 1998
Türü 1998 Filmleri, Dram, Fantastik, Nicolas Cage, Romantik, Türkçe Dublaj
Süre 114 Dakika
Yönetmen Brad Silberling
Oyuncular:Nicolas Cage, Meg Ryan, Andre Braugher, Colm Feore, Dennis Franz, Lauri Johnson, Robin Bartlett, John Putch, Nigel Gibbs, Jay Patterson, Rhonda Dotson

Filmin Konusu;

Hastalarından birini hiç sebep yokken ameliyat masasında kaybeden kalp cerrahı Dr Rice`ın kendine güveni alt üst olmuştur. Los Angeles üzerinde gezinen melek Seth o sırada her ne kadar ölen hastaya yardım için orada bulunsada Maggie`den etkilenir ve onun kendine olan güvenini tekrar kazanmasında yardımcı olmaya karar verir. Bu arada ona aşık olur ve sonunda bütün risklerine rağmen görünmez bir ruh olmaktan çıkar, şüpheli bir yabancı haline gelir. Kadere inanmayan Maggie ise Seth`e daha öncekilerle kıyaslanmayacak derecede aşık olur. Bu arada Maggie ile beraber olmak için göklerden ve meleklikten vazgeçen Seth, yeryüzündeki karmaşık hayatı yaşadıkça umutsuzluğa kapılır. Acaba aşk, kişinin temel özelliklerinden vazgeçebileceği kadar değerli midir?

...
Processing your request, Please wait....
Melekler Şehri Filmine Lütfen Yorum Yapınız!..

Melekler Şehri Filmini Paylaş:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Filmin Puanı: 6.5/10
Oy Kullanan: 8 kişi
Loading ... Loading ...

Değerli ziyaretçilerimiz! Bu sitedeki tüm yorumlar editörler tarafından oynaylandıktan sonra yayınlanır.Filmler için çok kısa yorumlara izin verilmez,Küfür, hakaret içeren ve tamamı büyük harfler ile yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.